خدمات الو رژیم

اولین کلینیک تناسب اندام فوق تخصصی

اولین کلینیک تناسب اندام فوق تخصصی

09353132500

علی کیان پور

مدیر مجموعه

رژیم لاغری رایگان | رژیم کاهش وزن رایگان | سایت رژیم دهی

رژیم لاغری رایگان : شما عزیزان از سه طریق ذیل می توانید رژیم دریافت کنید؟
1- از طریق فرم ثبت سفارش در سایت : که بعد از کامل کردن فرم متخصصان ما با شما تماس خواهند گرفت.
2- از طریق فروشگاه سایت و پرداخت آنلاین هزینه
3- از طریق تماس با مشاوران ما با تلفن های 09353132500 و 09199631325
4- تلگرام و واتس اپ مشاوران که روی خطوط فوق موجود می باشد.
5- از طریق ایمیل مدیریت به آدرس : m.ali.kianpoor@gamil.com
رژیم لاغری رایگان | رژیم کاهش وزن رایگان | سایت رژیم دهی

09199631325

علی کیان پور

مدیر مجموعه

رژیمهای کاهش وزن

بهترین روش کاهش وزن، تغییر سبک زندگی و استایل غذا خوردن است. رژیمهای غذایی آنلاین ارائه شده در وب سایت این مرکز، تلفیقی از تمام روشهای علمی روز دنیاست، چرا که هر کدام از سبکهای رژیم می تواند مزایا و معایبی داشته باشد.

خوشبختانه ما توانسته ایم با روشهایی که بکار می بریم از هرگونه عارضه ناشی از کاهش وزن پیشگیری کنیم و نیز ایجاد مقاومت بدن را از بین ببریم و شما با کمترین آسیب پوست و ریزش مو، با روش علمی می توانید به وزن ایده آل خود برسید.

افزایش قد

بهترین سنین جهت رشد قد، قبل از دوران بلوغ تا دو یا سه سال بعد از بلوغ کامل می باشد. توصیه ما اینست که قبل از شش سالگی تا بعد از بسته شدن سلول های استخوانی که به صورت متوسط در پسرها 16 تا 18 سال و در دخترها 14 تا 16 سال می باشد، بهترین زمان برای افزایش رشد قد می باشد.

در کشورهایی مثل ژاپن و شرق آسیا به وسیله رژیم غذایی صحیح و ورزشهای صحیح و مکمل های مناسب توانسته اند طی دو نسل بیش از 12 سانتی متر میانگین قد جامعه را افزایش دهند.

رژیمهای غذایی این مرکز همراه با توصیه های علمی دیگر نتایج شگفت آوری داشته است. به صورت متوسط هر ماه معادل سه ماه افزایش قد را شاهد بوده ایم.

این به این معناست که سرعت افزایش قد می تواند سه برابر شود و برحسب نمودار رشد قد افزایش سه برابری رشد قد را با رعایت رژیم غذایی و توصیه های مرکز بدون هیچ داروی هرمونی و روشهای غیر علمی افزایش قد انتهایی کودکان خود را تضمین نمایید.

رژیم افزایش وزن

با رعایت روز به روز رژیم صحیح غذایی که تجویز می شود و نیز با حفظ فواصل منظم غذایی و ورزشهایی که می تواند افزایش تونیسیته عضلات و همین طور با کمک از ورزشهای مقاومتی می توانید به رفع کمبود وزن خود کمک نمایید. رژِمهای افزایش وزن صرفا پرخوری نمی باشد. استفاده از رژیم مناسب غذایی با کالری مناسب و توصیه های پزشکی یقینا شما را به وزن دلخواهتان می رساند.

رژیم صحیح غذایی

داشتن وزن ایده آل  از بسیاری از بیماریها پیشگیری می کند. رژیم صحیح غذایی، درست غذا خوردن است نه نخوردن. زمانیکه شما ترکیب غذایی مناسبی در منار هم با فواصل منظم و میزان مناسب استفاده می نمایید نقش بسزایی در تضمین سلامتی خود هیپرلیپیدمی (افزایش چربی خون) و پیشگیری از آرتروز زانو و بیماری دیابت و بسیاری از بیماریهای روماتولوژیکی کمک می کند.

مانند سندروم پلي كيستيك تخمدان، کبد چرب، پرفشاری خون، کنترل قند، بهبود چربی های خون و سایر بیماریها.

در این مرکز سعی شده با تنوع غذایی مناسب جهت بیماریهای تغذیه نتایج شگفت انگیزی را رقم بزنیم.

مشاوره پزشکی

کاهش وزن نیاز به یک کارگروهی دارد. یک متخصص تغذیه به همراه یک متخصص غدد و یک روانکاو، نیاز به کار گروهی دارند تا نتایج عالی حاصل شود.

بخش مشاوره پزشکی کلینیک ما، یکی از قسمتهای مهم می باشد. جهت پیشگیری از کوچکترین عوارض (در صورت وجود هرگونه بیماری هورمونی یا هر بیماری دیگر که باعث جلوگیری از کاهش وزن شما می شود) که در روند کاهش وزن شما تاثیر دارد،

09199631325

علی کیان پور

مدیر مجموعه

چرا کمربند لاغری نه؟

یکی از رایج‌ترین روشهای لاغری استفاده از کمربندهای لاغریست. کمربندهای لاغری دو نوعند: حرارتی و لرزشی که هیچکدام باعث سوزانده شدن چربی‌ها نمی‌شوند و تاثیری در کاهش وزن حقیقی ندارند.

کمربندهای حرارتی فقط آب را از بدن خارج می‌کنند که بعد از مدت کوتاهی با جایگزین شدن آب همه چیز به حالت اول برمی‌گردد.

کمربندهای لرزشی با ارتعاشی که ایجاد می‌کنند باعث شکسته شدن و جابجا شدن چربی‌ها می‌شوند و ممکن است به ظاهر باعث کاهش سایز شوند ولی سوال اینجاست که چربی‌های جابجا شده کجا می‌روند؟

جواب این است که چربی‌ها وارد جریان خون شده و در دیواره داخلی رگها رسوب می‌کنند یا در محلهای پرخطر مثل دور قلب یا کبد تجمع می‌کنند.

در واقع به این وسیله ظاهر خود را درست کرده و از درون به خود لطمه زده‌ایم.

اصولاً استفاده از دستگاه‌های لاغری موضعی نوعی نشانی غلط دادن است. اگر می‌بینیم چربی بیشتر در ناحیه شکم و پهلو جمع می‌شود به خاطر تنظیمات خاصی است که در بدن ما حاکم است. بدن چربی‌های اضافی را در جایی که کمترین خطر را برایش دارد ذخیره می‌کند و هر وقت هم که لازم داشت از همان جا برمی‌دارد.

نکته مهم اینجاست که همان طور که شما کار خاصی روی شکمتان انجام نداده‌اید که چاق شود برای لاغر شدنش هم لازم نیست کار خاصی بر رویش انجام دهید و راه درستش تغذیه مناسب و در پیش گرفتن سبک زندگی سالم است. جالب است بدانید شما اگر حتی به طور مرتب پیاده‌روی هم کنید از شکم و پهلو و باسن لاغر خواهید شد.

گفتنیست هیچکدام از کمربندهای لاغری مجوز مراکز علمی دنیا مانند FDA را ندارند و استفاده از آنها به هیچ وجه توصیه نمی‌شود و اگر مضر نباشند قطعاً بی‌خاصیتند.

چرا بالن و حلقه معده نه؟

۱- در میان روشهای لاغری اینها مصداق سرپوش گذاشتن روی مشکل هستند، چون مانع از گرسنگی و تمایل شما به غذا نمی‌شوند، فقط سدّی در برابر خوردن شما ایجاد می‌کنند. تصور کنید تمایل زیادی به خوردن دارید و غذای دلخواهتان هم در برابرتان است اما نمی‌توانید بخورید. وقتی می‌توان درست خوردن را یاد گرفت و از لذّت غذا به شکل طبیعی برخوردار شد و از این طریق لاغر هم شد، چه نیازی به این روشهای عذاب‌آور برای لاغری است؟

۲- بالن معده باعث برگشت اسید معده(ترش کردن) می‌شود که مشکلات کوتاه مدت و خطرات درازمدتی را متوجه فرد می‌کند.

۳- دانستن این نکته مهم است که مشکل اصلاً در معده نیست بلکه در ذهنیت و عادت‌های فرد است.

چرا جراحی لاغری نه؟

۱- هیچ عمل جراحی بی‌عارضه نیست، به خصوص جراحی روی بافت چربی که با خطرات و عوارض گاه مرگباری نظیر آمبولی چربی همراه است. در واقع در میان روشهای لاغری، عوارض جراحی برای کاهش وزن از همه بیشتر است.

۲- در میان روشهای لاغری، جراحی مصداق ظاهرسازیست. جراح فقط چربی‌های ظاهری را برمی‌دارد که کم‌خطرتر است و با چربی‌های خطرناک‌تر کاری ندارد. جراح چربی‌های دور کبد و قلب را برنمی‌دارد. چربی‌هایی که در دیواره رگها رسوب کرده را برنمی‌دارد. حتی امکان این که چربی‌های ظاهری هم به طور متناسبی برداشته شود نیست مثلاً شخص شکم لاغر پیدا می‌کند با بازوهای چاق و بدنش تناسب خود را هم از دست می‌دهد. به علاوه وقتی شخص به ظاهر لاغر می‌شود یک دلخوشی و اطمینان خاطر کاذب پیدا می‌کند در حالی که او از درون همان فرد چاق قبلی است و همان عوارض تهدیدش می‌کند.

۳- در این دنیا هیچ چیز بی‌دلیل نیست. اضافه‌وزن شما هم قطعاً دلایلی دارد.

دلایل اضافه وزن شما در درون شماست، در عادت‌ها، انتخاب‌ها و سبک زندگی‌تان. بنابراین راه حل را هم باید در درون خود جستجو کنید نه در دنیای بیرون از خود.

جراح نمی‌تواند عادت‌های شما را هم جراحی کند. هر روشی که تمرکز شما را از درون به بیرون معطوف کند از راه صحیح دورتان می‌کند و با ایجاد خوشبینی کاذب و تاخیر در گرفتن تصمیم صحیح مانع سلامتی شما می‌شود.

چرا طب سوزنی نه؟

چون تنها تاثیر طب سوزنی در کاهش اشتهاست آنهم در دوره‌ای که استفاده می‌شود و چون دلایل اضافه‌وزن که در عادت‌ها و آگاهی‌ها و انتخاب‌های فرد است تغییر نمی‌کند، بعد از قطع درمان همه چیز به جای اول برمی‌گردد و فرد می‌ماند با سرخوردگی یک تجربه ناموفق.

چرا قرص لاغری نه؟

۱- قرص لاغری هم یکی دیگر از روشهای لاغری است، اما امروزه دیگر همه می‌دانند که هیچ دارویی بی‌عارضه نیست. قرص لاغری تاثیرات منفی و مخربی بر جسم و روان شما می‌گذارد.

تاثیراتی مانند عصبی شدن بی‌دلیل، مشکلات قلبی، مشکلات گوارشی و کاهش جذب ویتامین‌های غذا و… و اینها جدای از عوارض بعضی داروهای رایج دیگر مثل Tenuate است که اصولاً هیچ مجوز معتبر علمی ندارند.

۲- چون تاثیر قرص لاغری کم و محدود است و معمولاً در کل بیشتر از چهار یا پنج کیلوگرم نیست.

۳- چون تاثیر قرص لاغری موقتی است. قرص لاغری دلایل اضافه‌وزن شما را برطرف نمی‌کند و عادت‌های شما را تغییر نمی‌دهد. قرص لاغری یا اشتها را کاهش می‌دهد یا جلوی جذب چربی‌ها را به بدن می‌گیرد. پس تاثیرش محدود به زمانیست که آن را می‌خورید و با کنار گذاشتنش اثراتش هم از بین می‌رود.

۴- چون لاغر شدن با قرص لاغری مثل نمره گرفتن با تقلب است و لطف و لذت چندانی ندارد؛ در حالی که لاغر شدن با تلاش فردی بسیار لذتبخش است و باعث افزایش اعتماد به نفس و رضایت درونی می‌شود.

ما دوست داریم فردا وقتی در آینه نگاه می‌کنید بگویید این من بودم که خودم را لاغر کردم. در آن صورت بیشتر مراقب دستاوردهایتان خواهید بود و مثل یک دارایی گرانبها از آن مراقبت خواهید کرد و احتمال برگشت وزنتان به حداقل خواهد رسید.

۵- برای این که لاغر شدن مسیر شاهانه ندارد. لاغر شدن مسیر میانبر ندارد. کاهش وزن یک اتفاق جادویی نیست که با قرص و داروی لاغری اتفاق بیفتد. کاهش وزن یک مسیر و یک روند است که باید طی شود. فرق یک فرد هشتاد کیلویی با یک فرد شصت کیلویی فقط در وزنشان نیست.

این دو نفر در عادت‌ها، انتخاب‌ها و سبک زندگی با هم متفاوتند. یک فرد هشتاد کیلویی اگر می‌خواهد واقعاً به یک فرد شصت کیلویی تبدیل شود باید با آموزش و تمرین، استحقاق شصت کیلویی شدن را پیدا کند وگرنه به هر شکل دیگری لاغر شود لاغریش ظاهری و موقتی خواهد بود و دیر یا زود رشته‌هایش پنبه خواهد شد و به وزن قبلی‌اش برخواهد گشت.

چرا دمنوش لاغری نه؟

۱- چاقی دلایل متعددی دارد و این دلایل از فردی به فرد دیگر فرق می‌کند. انتخاب‌ها و رفتارهای غذایی، ساختارهای فکری، بهداشت خواب، میزان تحرک، استرس و آرامش، تجسم ذهنی ما از خودمان و چندین عامل دیگر در کنار هم تعیین کننده وزن ما هستند.

در هر فرد تعدادی از این عوامل با درجات متفاوت، دست به دست می‌دهند و مسبب افزایش وزن هستند. چگونه ممکن است برای این مشکلات متنوع یک راه حل واحد و یکسان وجود داشته باشد و همه دلایل چاقی با نوشیدن یک دمنوش برطرف شود؟

۲- هیچ گیاهی شناخته نشده است که تاثیر مشخص در کاهش وزن داشته باشد. دمنوش زیره یا زنجبیل یا چای سبز البته نوشیدنی‌های مفیدی هستند ولی اثر محسوسی بر وزن ما نخواهند داشت.

بنابراین وقتی با محصولی با عنوان چای لاغری یا دمنوش لاغری مواجه هستیم، این احتمال هست که در ترکیب آن از داروها و مواد شیمیایی غیرمجاز استفاده شده باشد.

۳- کم شدن اشتها که به عنوان یکی از دو مکانیسم عمل چای‌های لاغری معرفی می‌شود، مبنای مستند علمی ندارد و یک ادعای بی‌پشتوانه است. اگر بعضی از مصرف کننده‌‌های این چای‌ها مختصری کاهش اشتها را گزارش می‌کنند، ثابت شده با نوشیدن آب به جای چای لاغری هم همین تجربه را خواهند داشت.

۴- افزایش سوخت و ساز، مکانیسم دومی است که به دمنوش‌های لاغری نسبت داده می‌شود ولی این موضوع هم صحت ندارد. تحقیقات مختلفی در این باره انجام شده و نتایج یا نشان دهنده بی‌تاثیر بودن این دمنوش‌ها و یا تاثیر بسیار ناچیز آنهاست.

۵- با توجه به بازار مصرف و تقاضای بالای جهانی، شرکت‌های بزرگ داروسازی دنیا رقابت شدیدی برای تولید و عرضه داروهای لاغری دارند. اگر در دمنوش‌های لاغری واقعا ماده موثره‌ای وجود داشت که باعث کاهش وزن می‌شد، حتما کمپانی‌های داروسازی آن را به شکل قرص و دارو تولید می‌کردند و به تایید سازمان‌های مرجع مانند FDA می‌رساندند، اما چنین اتفاقی نیفتاده و تحقیقات انجام شده که خیلی از آنها توسط خود شرکت‌های داروسازی انجام شده، نشان دهنده بی‌تاثیر بودن این چای‌ها و دمنوش‌ها در کاهش وزن است.

۶- همه ما دوست داریم بدون زحمت و از راه‌های میان‌بر به خواسته‌هایمان برسیم، به همین دلیل برای لاغر شدن ممکن است سراغ قرص لاغری یا دمنوش لاغری برویم. اما حقیقت این است که لاغری مسیر میان‌بر ندارد.

برای کاهش وزن درست و ماندگار لازم است ابتدا دلایل اضافه وزن هر کدام از ما، که در فکرها و نگرش‌ها و انتخاب‌ها و عادت‌ها و رفتارها و آگاهی‌ها و مهارت‌ها و به طور خلاصه در سبک زندگی ماست، با بررسی همه‌جانبه شناسایی و تجزیه و تحلیل شود و سپس با برنامه‌ریزی فردی و متدهای رفتاردرمانی و شناخت‌درمانی در یک فضای حمایتی و انگیزشی به سمت سبک زندگی سالم و متعادل حرکت کنیم.
این همان اتفاقی است که در سیبیتا رخ می‌دهد.

مسئولیت انتخاب درست

روشهای لاغری و کاهش وزن بسیارند و این شما هستید که مسئولیت انتخاب درست را به عهده دارید.

09353132500

علی کیان پور

مدیر مجموعه

  • چاقی و لاغری
  • کبد چرب
  • دیابت
  • افزایش چربیهای خون
  • دیابت حاملگی
  • رژیم بارداری
  • رژیم شیردهی
  • تخمدان پلی کیستیک و اختلالات هورمونی
  • تغذیه کودکان و نوجوانان

09353132500

علی کیان پور

مدیر مجموعه

الو رژیم

چاقی یعنی داشتن مقادیر زیادی چربی بافتی در بدن . چاقی بیش از یک نگرانی در حیطه زیبایی است، در واقع چاقی باعث افزایش ریسک بیماری‌هایی مانند دیابت، فشارخون بالا و غیره می‌شود .

معمولاً پزشکان برای تشخیص چاقی در افراد، از فرمولی براساس قد و وزن استفاده می‌کنند که نمایه توده بدن (BMI) نامیده می‌شود .بزرگسالان با نمایه توده بدن 30 یا بالاتر چاق در نظر گرفته می‌شوند.
زمانیکه نمایه توده بدن 40 یا بیشتر باشد چاقی بیش از حد یا چاقی شدید و چاقی مرضی نامیده می‌شود . زمانیکه که فرد دچار چاقی مرضی باشد مستعد بیماری‌های جدی است .
وضعیت وزنی
BMI
لاغر
کمتر از 18.5
نرمال
18.5-24.9
دارای اضافه وزن
25-29.9
چاق
30 و بالاتر

امروزه از هر 3- 4  بزرگسال 1نفر دچار چاقی است و چاقی به صورت یک مشکل رو به افزایش همه گیر در آمده است . خبر خوب این است که حتی اندکی کاهش وزن می‌تواند باعث بهبود مشکلات و بیماری‌های مرتبط با چاقی و یا پیشگیری از آن‌ها شود.

09199631325

علی کیان پور

مدیر مجموعه

روش شما چطور است؟ نحوه کارتان را توضیح بدهید.

۱٫ کاهش وزن بدون رژیم غذایی با آموزش درست خوردن نه کم خوردن و گرسنگی کشیدن

۲٫ برنامه متنوع و لذتبخش ورزشی با توجه به دیدگاه شما از ورزش

۳٫ روانشناسی کاهش وزن، مشاوره، آموزش، ریشه‌یابی و رفع دلایل اضافه ورن

۴٫ پشتیبانی و حمایت در تمام مدت اجرای برنامه

آیا از آن برنامه‌هاست که می‌گویند چه چیزی بخوریم چه چیزی نخوریم؟ مرغ آب‌پز و سبزیجات پخته؟

نه، برعکس، در برنامه ما اصلا خبری از رژیم غذایی نیست و بنا بر درست خوردن است.

روش شما از چه نظر متفاوت است؟

متفاوت از این نظر که با یک دوره آموزشی و بدون رژیم غذایی لاغر می‌شوید.

متفاوت از این نظر که تغییرات در شما دائمی است.

متفاوت از این نظر که وزنتان بر نمی‌گردد.

متفاوت از این نظر که بدون سختی کشیدن لاغر می‌شوید و راحت هم لاغر می‌مانید.

متفاوت از این نظر که برای هر کسی برنامه‌ریزی اختصاصی و جداگانه انجام می‌شود.

من دوست دارم طی برنامه از طرف شخص دیگری حمایت شوم. آیا این کار در برنامه شما صورت می‌گیرد؟

بله، پشتیبانی برنامه یعنی یک پل ارتباطی دوطرفه بین ما و شما، ما طی مدت برنامه با شما در ارتباطیم. شما هم هر سؤالی داشتید می‌توانید با ما تماس بگیرید و بپرسید.

من سنم زیاد است، زیاد چاقم، می‌خواهم ببینم اصلاً می‌شود که لاغر شوم؟

در هر سنی و هر وزنی که باشید می‌شود فقط باید شروع کرد به لاغر شدن غصه این که من از سن و سالم گذشته یا من که دیگر خیلی چاق شده‌ام فقط باعث تاخیر در شروع می‌شود و شما را چند کیلو چاق‌تر می‌کند.

من خیلی کم می‌خورم ولی لاغر نمی‌شوم چرا؟

چون راهش این نیست. وقتی شما کم می‌خورید بدن شما هم خودش را تطبیق می‌دهد و کمتر انرژی مصرف می‌کند. کاهش وزن صحیح با کم خوردن و گرسنگی کشیدن نیست؛ بلکه با درست خوردن و انتخابهای غذایی درست است.

مگر می‌شود لاغر ماند؟ اگر رعایت نکنیم وزنمان برمی‌گردد درست است؟

نه درست نیست. هیچ کس محکوم به چاقی ابدی نیست. گرسنگی کشیدن و در حسرت غذاهای دلخواه بودن نمی‌تواند همیشگی باشد و هیچ کس نمی‌تواند تا آخر عمر قانون چنین شکنجه‌گاهی را رعایت کند.

برنامه شما ورزش هم دارد؟

از ورزش خوشتان نمی‌آید؟ نگران نباشید. قرار نیست به آن شکلی که خوشتان نمی‌آید ورزش کنید یا ورزشکار شوید.

البته برای لاغر شدن و لاغر ماندن باید کمی شیوه زندگی را تغییر داد. اما منظور ما از ورزش فعالیتی است که شما را شاداب کند و به شما لذت بدهد. با راهنماهای کاملی که برای شما آماده شده است اولاً مجبور به رفتن به باشگاه یا خرید وسیله خاصی نیستید ثانیاً شما حتماً فعالیت مورد علاقه‌تان را کشف می‌کنید. نگران نباشید ما سختی‌های کار را گرفته‌ایم.

هر کاری بگویید کرده‌ام. جراحی هم کرده‌ام! اما فایده‌ای نداشت. قرص خوردم اصلاً اثر نکرد تازه چاق‌تر هم شدم!؟

خوب دلیلش معلوم است. شما یک درصد هم تغییر نکردید. عاقلانه به قضیه نگاه کنید و تجربه‌هایتان را مرور کنید. شما با همان سلیقه‌ها و ذهنیت گذشته و بنا به همان دلایل گذشته مطمئناً دوباره اضافه‌وزن پیدا می‌کنید.

من چطور مطمئن باشم که دوباره اشتباه نمی‌کنم؟

فقط به سراغ تجربه‌های قبلی نروید چون از تکرار آنها نتیجه قبلی را می‌گیرید. اگر روش جدید به نظر شما منطقی است اقدام کنید و زمان را از دست ندهید. یادتان باشد روشی درست است که در کنار تغییر وزن، شما را هم تغییر دهد.

از کجا معلوم که نتیجه می‌گیرم؟

اگر منظور شما از نتیجه کاهش وزن است که خوب کاملاً بدیهی است که وقتی غذا کمتر بخورید و تحرک بیشتری داشته باشید نه فقط با روش ما بلکه با هر روش دیگری هم وزن کم می‌کنید؛ اما اگر منظورتان از نتیجه حفظ وزن است با تغییراتی که با روش ما در شما شکل می‌گیرد مطمئن باشید که انتخاب‌ها و علاقه‌های جدیدی را تجربه می‌کنید.

برنامه شما تضمینی است؟

بله اگر دوره کامل آموزشی ما که اختصاصاً برای هر نفر برنامه‌ریزی شده را بگذرانید. این برنامه با افزایش آگاهی شما و رفع دلایل اضافه‌وزن در شما همراه است یعنی به طور کلی شما را از درون تغییر می‌دهد.

با دارو لاغر می‌کنید؟

نه ما با هر روشی که منجر به تغییرات دائم در شما نشود و برگشت وزن را به دنبال داشته باشد مخالفیم. در ضمن دارو می‌تواند عوارض خطرناکی هم داشته باشد.

استفاده از روش‌هایی مانند شلوارک‌های لاغری، طب سوزنی، شربت‌های گیاهی و… چه تأثیری بر وزن دارند؟

این روش‌ها اغلب بی‌تأثیرند و تبلیغات کاذبی درباره آنها انجام می‌گیرد، حتی گاهی مضر نیز هستند. اگر هم تأثیری داشته باشند فقط محدود به دوره کوتاهی است که شما از آنها استفاده می‌کنید. در حالی که شما باید مشکل اضافه‌وزن را از ریشه حل کنید.

مشکل من این است که اشتهای زیادی دارم و این اشتها کنترل نمی‌شود؟

باید دلیل اشتهای زیاد را پیدا کنیم. پراشتهایی می‌تواند به دلیل مشکل جسمی یا ذهنی و روانی یا عادتهای اشتباه به وجود آمده باشد. مثلاً بیماری تیروئید و یا با تنش و استرس پرخوری کردن و یا سریع غذا خوردن.

من باردار هستم. شما برنامه مخصوص خانم‌های باردار دارید؟

از نظر پزشکی در دوران بارداری شما مجاز به کاهش وزن نیستید و کاهش وزن را باید به بعد از بارداری موکول کنید. اگر هم قصد بارداری دارید توصیه می‌کنیم برای این که بارداری بدون عارضه و نوزاد سالمی داشته باشید اضافه‌وزن خود را تا سه ماه قبل از بارداری برطرف کنید. با پیروی از برنامه ما در دوران بارداری از افزایش وزن بیش از حد پیشگیری می‌کنید و مواد مغذی مورد نیاز خود و کودکتان را تامین می‌نمایید.

من چند تا مشکل دارم مشکل داروهایم، مشکل هورمون‌هایم، مشکل اشتهایم و در ضمن کارم طوری است که بی‌تحرکم و…

خوشبختانه شما تحت نظر گروهی لاغر می‌شوید که همه مشکلات شما را پوشش می‌دهند. پزشک متخصص داخلی، کارشناسان تغذیه و مشاوران روانشناس و شما به هر دلیلی که دچار این مشکل شده باشید با بررسی‌هایی که انجام می‌شود مشکلتان قابل حل است.

من طی روز زیاد ریزه‌خواری می‌کنم، آیا می‌توانم از برنامه شما استفاده کنم؟

بله، در برنامه ما علاوه بر وعده‌های غذایی اصلی، حداقل ۳ میان‌وعده نیز وجود دارد که بر اساس شرایط شما قابل افزایش نیز هست؛ به شرطی که هیچ وعده‌ای را حذف نکنید. همچنین به شما آموزش داده خواهد شد چه مواد غذایی را انتخاب کنید که کم کالری و مفید باشند.

دیگر جرات نمی‌کنم به کسی بگویم که می‌خواهم رژیم بگیرم.

برنامه ما برای شما بهترین انتخاب است. چون برنامه‌ریزی غذایی مطابق سلیقه و شرایط شما بوده و با روش‌هایی که به شما آموزش داده می‌شود غذا خوردن شما جلوه زیبایی خواهد داشت.

اگر قرار است غذاها با سلیقه خودمان باشد پس چطور لاغر می‌شویم؟

شما آموزش می‌بینید که با مقدار تعیین شده از غذای مورد نظرتان لذت بردن از غذا را به نحو دیگری تجربه کنید نه فقط از زیاد خوردن و این از مهمترین ویژگی‌های برنامه ماست.

آیا برنامه غذایی برای افراد گیاهخوار هم دارید؟

بله، ما به شما رژیم غذایی نمی‌دهیم بلکه آموزش‌هایی خواهیم داد که پروتئین و مواد مغذی لازم برای بدن شما از طریق گیاهخواری هم تأمین شود.

آیا برنامه کاهش وزن متناسب با کودکان و نوجوانان هم ارائه می‌شود؟

بله، برنامه کودکان و نوجوانان بر اساس برنامه معتبر Supersized Kids ارائه می‌شود که بدون رژیم غذایی و بر اساس تغییر عادت‌ها و انتخاب‌ها و بهبود سبک زندگی است و در طی هشت جلسه هفتگی متوالی در یک دوره دوماهه تکمیل می‌شود.

من در دوران شیردهی قرار دارم، آیا شما برنامه‌ای مخصوص این دوران دارید؟

بله برنامه ویژه دوران شیردهی در برنامه پیش‌بینی شده و با رعایت احتیاطات لازم این دوره ارائه می‌شود.

من نمی‌خواهم صورتم لاغر شود، راه حل شما چیست؟

ما برای شما کاهش وزن با سرعت مناسب، راهنمای کامل ورزش‌های صورت در قالب فیلم و راهنماهای غذایی مناسب در نظر گرفته‌ایم تا از بروز این مشکل پیشگیری کنیم. با این پیش‌بینی‌ها چهره شما در طی کاهش وزن هیچ آسیبی نخواهد دید.

مگر ممکن است که هر غذایی دلمان خواست بخوریم و لاغر هم بشویم؟ نه نمی‌شود… چاق‌تر هم می‌شویم!

اتفاقاً اگر غذاهای دلخواهتان را نخورید چاق‌تر می‌شوید چون بعد از مدت کوتاهی با حرص زیاد می‌روید سراغ غذاهایی که از آنها محروم شده بودید. شما در برنامه ما یاد می‌گیرید از غذای کم لذت زیاد ببرید. بنابراین با درست خوردن و عادتهای غذایی متعادل،می‌توانید هم از غذاهای دلخواهتان لذت ببرید و هم سلامتی و تناسب اندام داشته باشید.

من زیاد رژیم گرفته‌ام ولی بعد از رها کردن هر کدام نه تنها وزنم برگشته بلکه بیشتر هم شده؛ آیا باز هم می‌توانم رژیم بگیرم؟

دلیل این امر آن است که سبک زندگی شما مثل دوران قبل از رژیم گرفتن است و هیچ کدام از این برنامه‌ها به شما برای تغییر ذهنیات، رفتارها و انتخابها در مورد نوع غذا، زمان غذا خوردن، میزان غذا خوردن، عادات غذایی درست، آگاهی‌ها، میزان تحرک، تعادل فکری و ذهنی و… کمک نکرده‌اند. در حالی که برنامه ما تمام این موارد را به شما آموزش داده و ما معتقدیم با این شیوه‌هاست که فرد می‌تواند کاهش وزن دائمی داشته باشد. فراموش نکنید برنامه ما بسیار فراتر از یک رژیم غذایی است.

اگر به یک مهمانی بروم و نتوانم برنامه را رعایت کنم، چه کار کنم؟

در این گونه موارد اصلاً لازم نیست خود را سرزنش کنید چون ما در برنامه‌مان برای ناپرهیزی جا گذاشته‌ایم. از طرفی قرار نیست شما همیشه متکی به برنامه ما باشید و بعد از مدتی با آموزش‌هایی که دریافت می‌کنید خودتان می‌توانید انتخاب‌های سالم و به‌اندازه برای وعده‌ها و میان‌وعده‌هایتان داشته باشید.

لاغری موضعی هم دارید؟ من اضافه‌وزن ندارم، فقط شکم دارم. می‌شود به شکل موضعی فقط از شکم لاغر شوم؟

وقتی که لوازم منزل را مرتب می‌کنید آیا همه چیز را یک جا قرار می‌دهید؟ مثلاً لوبیا و نخود را با لباسها و ظرف‌ها توی کمد می‌گذارید؟

مسلما ً نه!

بدن هم تقسیم بندی مشخصی دارد، مثلاً اضافه انرژی دریافتی را به شکل چربی در محل خاصی که معمولاً در شکم و پایین تنه است نگه می‌دارد و این علامت اضافه‌وزن است. زمانی که شما شروع به لاغر شدن می‌کنید(البته اگر با روش درست وزن کم کنید) چربی بیشتر از همین جا برداشته می‌شود. وقتی که مراقبت کاملی از شما به عمل بیاید، آنچه که لاغری موضعی می‌خوانید اتفاق می‌افتد و تغییر سایز دلپذیری را در شکم و پهلوها و باسن احساس می‌کنید.

چقدر وزن کم می‌کنم؟

معمولاً بین ۲ کیلو تا ۴ کیلو در ماه.

من عجله دارم و باید سریع وزن کم کنم.

سرعت زیاد کاهش وزن در نهایت به ضرر شما تمام می‌شود. اول اینکه عوارض جسمی دارد مثل ریزش مو، خشکی پوست و … دوم اینکه به برگشت سریع وزن منجر می‌شود. در ضمن شما قرار نیست فقط وزن کم کنید قرار است تغییراتی در شیوه زندگیتان ایجاد شود تا بتوانید وزن‌تان را ثابت نگه دارید و ایجاد این تغییرات مستلزم صرف زمان مناسب است.

شما کدامیک را ترجیح می‌دهید، کاهش وزن سریع برای مدتی کوتاه یا کاهش وزن صحیح برای همیشه؟

من تحمل گرسنگی و رژیم را ندارم. برنامه شما این مشکل را برطرف می‌کند؟

هیچ کس تحمل گرسنگی و محرومیت را ندارد. گرسنگی کشیدن و چشم‌پوشی کردن از غذاهای دلخواهتان فقط ولع شما را به غذا زیاد می‌کند و دلیلی برای قطع برنامه و اضافه‌وزن بیشتر شماست.
خبر خوب برای شما این است که در برنامه ما اصلا رژیم غذایی وجود ندارد و بدون گرسنگی کشیدن وزن کم می‌کنید. یعنی قرار نیست نخورید، قرار است درست خوردن را یاد بگیرید.

من خوب شروع می‌کنم اما اراده‌ام را از دست می‌دهم و الان هم اراده شروع مجدد را ندارم.

از هر ۱۰ نفر هشت نفر مثل شما هستند و تمام افرادی که برنامه ناموفقی را تجربه کرده‌اند برای شروع مجدد همین مشکل را دارند.

کاهش وزن موفق بدون نظارت و پشتیبانی و حمایت گروه با تجربه تقریباً ممکن نیست. در تمام طول اجرای برنامه ما با شما در ارتباط هستیم و انگیزه شما نه تنها کم نمی‌شود بلکه با انرژی و امیدواری بیشتری این مسیر را طی خواهید کرد.

آیا پس از رسیدن به وزن مطلوبم ارتباطم با شما قطع خواهد شد؟

به هیچ وجه. بعد از این مرحله شما باز هم می‌توانید تحت نظر مجموعه ما باشید و برای جلوگیری از بازگشت وزن به شکل حضوری یا غیرحضوری با مشاورانتان در ارتباط باشید.

سوالی که همه می‌پرسند: هزینه‌اش چقدر می‌شود؟

بستگی به این دارد که شما به چه خدماتی نیاز داشته باشید یا چه انتخابی داشته باشید. قبل از شروع برنامه شما می‌توانید از مشاوره رایگان استفاده کنید. با مشاوره دلایل اضافه‌وزن و همچنین نیازهای شما شناخته می‌شود و می‌توانید با همکاری مشاور کلینیک و مطالعه راهنمای برنامه‌های ما برنامه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

سوالی که هیچ کس نمی‌پرسد: من چرا دچار اضافه‌وزن شده‌ام یا چرا اشتهای زیادی دارم؟

این سوالی است که در تمام برنامه‌ها و روش‌های قبلی شما باید پرسیده می‌شد تا شما امروز دچار اضافه‌وزن نباشید. ما این سوال را از شما می‌پرسیم و با کمک خودتان پاسخ را پیدا می‌کنیم. با ما همراه شوید.

انواع رژیم های تناسب اندام

تناسب اندام تخصص ماست

کلینیک تخصصی الو رژیم

کلینیک تخصصی الو رژیم

کلینیک تخصصی الو رژیم

کلینیک تخصصی الو رژیم

ما در تناسب اندام تخصص داریم

بزرگترین کلینیک مجازی تخصصی رژیم دهی در ایران

رژیم لاغری رایگان

کلینیک رژیم

کاهش وزن نیاز به یک کارگروهی دارد. یک متخصص تغذیه به همراه یک متخصص غدد و یک روانکاو، نیاز به کار گروهی دارند تا نتایج عالی حاصل شود.

بخش مشاوره پزشکی کلینیک ما، یکی از قسمتهای مهم می باشد. جهت پیشگیری از کوچکترین عوارض (در صورت وجود هرگونه بیماری هورمونی یا هر بیماری دیگر که باعث جلوگیری از کاهش وزن شما می شود) که در روند کاهش وزن شما تاثیر دارد، اکیدا ما مشاوره کلینیک الو رژیم را پیشنهاد می کنیم.

رژیم لاغری رایگان

کلینیک الو رژیم

در صورتیکه سوال، پیشنهاد، انتقاد یا شکایتی دارید می توانید از بخش تماس با ما این مورد را در میان بگذارید.

کارشناسان ما این موارد را بررسی می کنند و در صورت لزوم با شما تماس خواهند گرفت.

کلینیک رژیم درمانی | کلینیک تغذیه و رژیم | کلینیک تناسب اندام | کلینیک رژیم درمانی ارزان

ما شما را به رویایتان می رسانیم.

آیا می خواهید خیلی سریع به تناسب اندام برسید؟

با ما تماس بگیرید 09353132500 یا فرم درخواست رژیم را پر کنید...